Nr 7 Odżywka do rzęs Joanna Multilashes (4 ml)

Joanna Multilashes serum

Cena: 30 zł
Oryginalna nazwa: Eyelash enhancing serum Joanna Multilashes

Gdzie kupić?

Sklepy stacjonarne lub drogerie internetowe

Skład i działanie:

Odżywka do rzęs Joanna Multilashes zawiera substancje pielęgnujące i stymulujące wzrost rzęs, które odżywiają cebulki od nasady. Wzmacnia rzęsy, wydłużając i pogrubiając je za sprawą połączenia kilku różnych składników aktywnych o odmiennym działaniu. W składzie serum znajdują się m.in. proteiny jedwabiu (dla gładkości i blasku), panthenol (dla odżywienia) oraz kwas hialuronowy (dla prawidłowego nawilżenia). Serum do rzęs Multilashes zawiera typowy dla takich produktów składnik odpowiedzialny za szybki wzrost rzęs. Warto wspomnieć, że to substancja, której działanie zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu. Jednym rzęsom zapewni ekspresowy wzrost, natomiast inne pozostawi bez większym zmian, jedynie wzmacniając.

To produkt o bardzo powierzchownym działaniu, który dodaje rzęsom blasku i uelastycznia je.

Niestety nie działa na tyle dogłębnie, aby efekty kuracji Joanna Multilashes utrzymywały się po jej zakończeniu. W momencie odstawienia produktu rzęsy wracają do wcześniejszego stanu.

  • wygładzające proteiny jedwabiu
  • pantenol i kwas hialuronowy w składzie
  • skuteczna pielęgnacja i wzmacnianie
  • działanie zależne od podatności na składniki
  • brak widocznego wzrostu i zagęszczenia

Informacje dodatkowe:

Odżywka do rzęs Multilashes odróżnia się od innych produktów co najwyżej kolorystyką. Choć z pewnością znajdziemy przynajmniej jeszcze jedno serum w biało-srebrnym wydaniu. Opakowanie zewnętrzne jest duże, chyba że kupimy wersję bez gratisowej zalotki do rzęs. W kartoniku zawsze znajduje się jedna odżywka do rzęs Joanna Multilashes w poręcznej, niewielkiej buteleczce. Wykonano ją ze średniej jakości plastiku, co prowadzi np. do nieszczelności nakrętki. Nawet za tak niską cenę można kupić nieco lepiej wykonane produkty. Dobrze, że aplikator jest dużo lepiej zaprojektowany – ten cienki pędzelek ze sztucznego, jasnego włosia precyzyjnie dociera nawet w kąciku oczu. Ułatwia nakładanie odżywki Multilashes na linię rzęs górnych (tego produktu nie używamy na dolne rzęsy) każdego dnia wieczorem.

  • poręczny, niewielki flakonik
  • odżywka dostępna z zalotką gratis
  • tylko na linię górnych rzęs
  • średnia jakość wykonania opakowania