Nr 6. Odżywka do rzęs Lilash (2.95ml)

lilashCena: 270 zł
Oryginalna nazwa: LiLash Purified Eyelash Serum

Gdzie kupić?

Strona internetowa polskiego dystrybutora

Skład i działanie:

Odżywka do rzęs Lilash została opracowana przez lekarzy i dopuszczona do obrotu jako kosmetyk pielęgnacyjny. Analizie poddano skład odżywki Lilash. Za właściwości wydłużające odpowiedzialny jest błonotwórczy polimer, na którym opiera się działanie kosmetyku. Zgodnie z opinią producenta serum Lilash ma przynosić pierwsze efekty już po 30 dniach. Ostateczne rezultaty po dwóch miesiącach. Te obietnice rozmijają się jednak z wynikami badań laboratoryjnych. Według specjalistów testujących skuteczność Lilash pierwsze efekty to, w zależności od podatności na substancje aktywne, od 50 do 70 dni. Na maksymalne efekty można czekać nawet 3-4 miesiące. Testy konsumenckie wykazały również, że jedyne pozytywne działanie Latisse to wzmocnienie. Produkt stymuluje wzrost włosów w bardzo niekontrolowany sposób. Odżywka do rzęs powoduje, że rzęsy rosną nierównomiernie i w różnych kierunkach.

Bardzo łatwo również o podrażnienia i uczulenia, pomimo formuły wzbogaconej o odżywiające proteiny łubinu i prowitaminę B5.

  • odżywienie i wzmocnienie rzęs
  • składniki pochodzenia roślinnego
  • efekty dopiero po 3-4 miesiącach
  • niekontrolowany wzrost rzęs

Informacje dodatkowe:

Opakowanie Lilash to standardowy flakonik, bardzo podobny do konkurencyjnych produktów. W srebrnej tubie zamknięto półpłynne, przezroczyste serum do rzęs. Producent do aplikacji przeznaczył typowy dla takich produktów aplikator. Testy konsumenckie wykazały, że pędzelek jest dopasowany do sposobu aplikacji na górną linię rzęs, ale wykonano go bardzo słabo. Jakość materiału i szorstkość włosia to najczęściej pojawiające się wady, jakie ma odżywka do rzęs Lilash. Znaczna część konsumentów zgłosiła liczne uszkodzenia, począwszy od ścierających się napisów, skończywszy na odpadającej końcówce pędzelka. Jedyna zaleta to poręczne opakowanie. Cena nie należy do najwyższych, ale dużo taniej można kupić produkty lepszej jakości, takie jak odżywka do rzęs Nanolash. Cena serum Lilash jest zdecydowanie nieadekwatna do efektów.

  • poręczne opakowanie
  • łatwość aplikacji
  • cena nieadekwatna do jakości
  • słabej jakości opakowanie