Nr 3. Odżywka do rzęs Revitalash (3.5ml)

revitalashCena: 330 zł
Oryginalna nazwa: Revitalash Advanced Eyelash Conditioner

Gdzie kupić?

Internetowy sklep producenta, autoryzowane drogerie i gabinety kosmetyczne

Skład i działanie:

Działania odżywki Revitalash opiera się na chronionej patentem technologii BioPeptin Complex. To opracowane przez zespół specjalistów pochodne nienasyconych kwasów, z których wybrano te najbardziej aktywne. Odpowiadają one za to, że odżywka do rzęs Revitalash przedłuża, zagęszcza, wzmacnia i pogrubia. Testy kliniczne nie wykazały żadnego wpływu na ostrość widzenia i zdrowie oczu, mimo że w składzie znajduje się pochodna bimatoprostu. Serum do rzęs Revitalash wzbogacono o kilka wyciągów roślinnych o właściwościach antyoksydacyjnych. W składzie znajdują się ekstrakty m.in. z palmy sabałowej, żeń-szenia, zielonej herbaty, pszenicy, nagietka oraz miłorzębu japońskiego. Odżywka do rzęs Revitalash ma dużo dłuższy i bardziej skomplikowany skład niż np. skoncentrowane serum do rzęs Nanolash. Ankietowani nie byli zdecydowani czy jest to zaleta, czy wada. Badania wykazały zauważalne efekty na przestrzeni 2-3 miesięcy regularnego stosowania.

Revitalash skład INCI: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

Revitalash wzmacnia, wydłuża i podkreśla rzęsy.

  • potwierdzona skuteczność
  • przedłuża, zagęszcza i pogrubia
  • opatentowany składnik aktywny
  • sześć ekstraktów roślinnych
  • skomplikowany i długi skład
  • efekty po 1-2 miesiącach

Informacje dodatkowe:

Revitalash można kupić w trzech wersjach pojemnościowych. Największe opakowanie ma 3,5 ml pojemności. To nieco więcej niż standardowa wielkość odżywek do rzęs. Mimo tego starcza tylko na pół roku stosowania tak jak mniejsza odżywka do rzęs Nanolash. Opakowanie odżywki Revitalash to typowy flakonik w kolorze srebrnym z granatowymi napisami. Testy konsumenckie pokazały zgodność w kwestii jakości opakowania i aplikatora. Odżywka do rzęs Revitalash wyposażona została w standardowy, cienki pędzelek do nanoszenia produktu na linię rzęs. W trakcie testów odnotowano kilka przypadków uszkodzenia pędzelka. Sama aplikacja jest łatwa, a serum nie przedostaje się do oczu. Cena serum do rzęs Revitalash plasuje się gdzieś pośrodku. Na stronie producenta odżywkę kupimy za kilkaset złotych. Kosmetyk jest droższy od przynoszącego szybsze efekty serum Nanolash.

  • dobrej jakości opakowanie
  • wygodny sposób aplikacji
  • pędzelek dość dobry
  • średnia cena za opakowanie